Sarı Lacivert Derneğinden Aziz Yıldırım’a ziyaret

Sarı Lacivert Derneği Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti.

 Sarı Lacivert Derneği Başkanı Sertaç Komsuoğlu  ve Yönetim Kurulu üyeleri, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti. 

Sarı Lacivert Derneği, Fenerbahçe’nin yönetim binasında Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti. Ziyarette, Sarı Lacivert Derneği'nde yapılan seçimli olağanüstü genel kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Sertaç Komsuoğlu ile derneğin yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Dernek Başkanımız ve yöneticilerimiz, Aziz Yıldırım'a yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yöneticilerimiz, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Önder Fırat ile birlikte Fenerbahçe Televizyonu, Fenerbahçe Dergisi ve Radyo Fenerbahçe'yi gezdi. 

Fenerbahçe TV’ye konuşan Sarı Lacivert Derneği Başkanı Sertaç Komsuoğlu; amaçlarının Fenerbahçe'ye en iyi katkıyı yapmak olduğunu belirtirken, Fenerbahçe Televizyonu stüdyolarını çok beğendiğini ifade etti.

Yönetim binasındaki geziden sonra dernek üyeleri yeni yapılan Sarı Lacivert dernek binasına geçerek yapım aşamalarını yerinde takip ettiler ve derneğin ve dernek binasının daha iyiye götürülmesi konusunda fikir alışverişinde bulundular.