Fenerbahçe

Fenerbahçe Kongresi

Fenerbahçemiz son derece başarılı bir kongre süreci geçirmiş, bu süreç sonunda kulüp üyelerimizin oylarıyla Sayın Aziz Yıldırım bir kez daha Başkanlığa seçilmiştir.

Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi gönülden tebrik ediyor, sonsuz başarılar diliyor, kongrenin Fenerbahçemize ve Türk sporuna hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

Kongre sürecinin son derece seviyeli, kavga ve gürültüden uzak, demokratik bir ortamda geçmesine emek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.

Büyük Fenerbahçe camiası; birlik ve beraberliğin, azmin, inancın, kararlılığın önünde hiçbir gücün duramayacağını daha önce de defalarca göstermiştir.

İnanıyoruz ki; Büyük Fenerbahçe camiası, birlik ve beraberlik içinde olma, kenetlenme, kulübüne ve kulübünün değerlerine sahip çıkma anlamında 3 Temmuz sürecinde gösterdiği destansı duruşun bir benzerini bundan sonraki süreçte de gösterecektir.

Sarı Lacivert Derneği olarak bu noktada üzerimize düşen görevleri her zaman olduğu gibi büyük bir gururla yerine getireceğimizi belirtmek isteriz.

İyi ki Fenerbahçe'liyiz…

Saygılarımızla,

Sarı Lacivert Derneği