Fenerbahçe

GURUR DUYUYORUZ

GURUR DUYUYORUZ

GURUR DUYUYORUZ

 

Dünyanın en büyük spor kulübü Fenerbahçemiz, bu yıl da mücadele ettiği tüm branşlarda, büyüklüğüne yakışır zaferler elde etmiş, kupalar kaldırmış, madalyalar takmış, finallerde mücadele etmiş ve milyonlarca çubuklu sevdalısını bir kez daha gururlandırmıştır.

 

Futbolda haftalar önce şampiyon olarak kendisine ait en erken şampiyonluk rekorunu egale eden kulübümüz, basketbolda 5 final oynamış, iki kupa kaldırmış, kadınlar basketbolda son iki yılda  Avrupa’nın en büyük şampiyonası Euroleauge’de üst üste iki kez final oynama başarısı göstermiştir. Erkek basketbol takımımızın ligdeki şampiyonluk mücadelesi ise halen devam etmektedir.

 

Fenerbahçemiz, voleybolda 6 final oynamış, kadın ve erkek voleybol takımlarımız aynı sezon ve günde Avrupa Şampiyonu olma gururunu yaşamışlardır.

 

Masa tenisinde Kadınlar Türkiye Kupası ve Türkiye şampiyonluğu kupaları müzemize gelmiştir. Takımımız bu dalda ayrıca Erkekler Türkiye Kupası ve kadınlar ETTU CUP’ta final oynama başarısı göstermiştir.

 

Erkek ve kadın kürek takımlarımız ayrı ayrı Türkiye Şampiyonu olmuş, yine boks takımımız da Türkiye şampiyonluğuna imza atmıştır.

 

Fenerbahçemizin kupa ve madalyalarla dopdolu tarihine bu yıl da altın harflerle kazınmıştır. 

 

Kendi imkanlarımızla yaptığımız stat ve salonlarda,

vergilerimizi kuruşu kuruşuna ödeyerek,  

borsada küçük yatırımcıyı ezmeden kazanılan…

 

Rakip takım yöneticilerine protokol tribününde yer vermemek,

onları darp etmeye çalışmak gibi holiganca davranışlarla “süslenmeyen”…

 

Tüm bu başarılardan dolayı Fenerbahçemizle, yönetimimizle, sporcularımızla ve Fenerbahçeli olmakla gurur duyuyoruz.

 

İYİ Kİ FENERBAHÇELİYİZ!

 

 

Sarı Lacivert Derneği